Sklep motoryzacyjny AUTOALFA1

Co wyróżnia naszą firmę na rynku? AUTOALFA1 jest jednym z najlepiej zaopatrzonych sklepów w Małopolsce. Na naszym magazynie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami oraz hurtowniami mamy możliwość szybkiego reagowania na stale zmieniające się trendy. Przy pomocy naszych narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie bardzo szybko wprowadzać do oferty nowe produkty. Wieloletnie doświadczenie oraz wypracowane kontakty pozwalają nam na sprowadzenie niemal każdej części na zamówienie w bardzo krótkim czasie. 

Kierujemy się bardzo prostą dewizą: "Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba poczekać jeden dzień roboczy."

W naszym sklepie oferujemy części najróżniejszych marek i producentów. Nasz asortyment pozwala na dobór najlepszej części do Twojego modelu samochodu. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży min. Fomar Friction, Hella Pagid, Comline czy Castrol.

Zachęcamy także do korzystania z naszego sklepu internetowego, który jest zintegrowany z katalogiem TecDoc. Przy zastosowaniu rozbudowanego sposobu filtrowania produktów system pomoże dobrać Ci właściwe części do Twojego pojazdu.

Wykwalifikowany personel chętnie pomoże w doborze odpowiedniej części do każdego samochodu.